O nas

Kim jesteśmy?

_dsc6253-kopia

Przychodnia Lekarska przy ul. Dragonów 6a od 2010 roku znajduje się w zasobach SP ZOZ Warszawa Wola Śródmieście.  Po gruntownej modernizacji wnętrze przychodni uzyskało estetyczny wygląd. Zastosowano rozwiązania architektoniczne charakterystyczne dla nowoczesnych placówek medycznych. Zainstalowano nowoczesny sprzęt i zatrudniono doświadczonych lekarzy i pielęgniarki.

Udzielane są tu świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii, rehabilitacji oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Dalszy rozwój placówki w dużej mierze zależy od liczby chętnych do korzystania z usług w zakresie podstawowej opieki medycznej. Zachęcamy zatem do składania deklaracji wyboru lekarza i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej. Wielkim atutem poradni jest dostęp do świadczeń poz w pełnym zakresie i bez oczekiwania.

Nasze usługi

Podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) mieści się na I piętrze. Umawianie na wizytę do lekarza odbywa się osobiście w Biurze Obsługi Pacjenta lub telefonicznie: 22 150 10 10 oraz za pośrednictwem strony: http://zozwola.pl/uslugi-online/

Integralną częścią każdej poradni POZ naszego Zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ (zabiegowy) oraz punkt pobrań.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

Zapisy do powyższych poradni dla Pacjentów ubezpieczonych prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta tel. 22 150 10 10

Rehabilitacja
Leczenie stomatologiczne

Zapisy do poradni stomatologicznej prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta
tel. 22 150 10 10

Kierownictwo

Do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w Przychodni Lekarskiej przy ul. Dragonów 6a zapraszają kierownik przychodni dr Maciej Mitek oraz przełożona pielęgniarek Grażyna Kozak.